Nuotolinis partnerių susitikimas

Gegužės 20 d. įvyko projekto partnerių iš LPK ir LPSK susitikimas. LPK pristatė naujus grupės narius, informavo, jog vietoj Ramintos Radavičienės pagrindiniu šios organizacijos atstovu nuo šiol bus Tomas Garuolis.

LPSK pusė informavo, jog jau startavo radijo laidos regioninėse radijo stotyse. Iš viso iki lapkričio mėnesio bus parengtos 6 radijo laidos, kurios bus transliuojamos 6-iose regioninėse radijo stotyse, taip pat rengiamos tinklalaidės, kurios publikuojamos radijo stočių svetainėse kartu su straipsniais, parengtais pagal radijo laidas.

Taip pat sukurta ir ciklo „Darbe kaip darbe“ pirmoji laida apie darbuotojų sveikatą ir saugą. Šių laidų skaičius – neribotas, jų bus rengiama tiek, koks bus poreikis.

Toliau partneriai tarėsi dėl susitarimo formato. LPK pusė norėtų, jog dokumentas būtų tolimesnio bendravimo gairių rinkinys, be imperatyvių nuostatų. Planuojamas „gyvas“ susitikimas birželio mėn. Jame jau bus svarstomas susitarimo tekstas, prieš tai paderinus elektroniniu paštu. Vėliau planuojama rengti susitikimą su partneriais iš Norvegijos.